aerosol ve konserve teneke kutu

Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine önem veren Yel Teneke, üretim süreçlerinin tüm aşamalarında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamayı prensip edinmiştir. Kaynaklarını etkin kullanan, çevreye ve insan sağlığına, güvenilirliğe, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem gösteren firmamız, uyguladığı kalite yönetim sistemleri ile sürekli gelişimi hedeflemektedir.

Kaliteyi sürekli gelişim olarak algılayan firmamız, bu doğrultuda ürün kalitesini etkileyen tüm süreçleri iyileştirmek ve geliştirmek için ar-ge çalışmalarına büyüm önem vermektedir. Ürettiğimiz ürünlerin, tasarım sürecinden son şeklini alıncaya kadar geçirdiği tüm süreçler ar-ge departmanımız tarafından sürekli kontrol edilmektedir.

Ürettiğimiz ürünlerde kullandığımız hammaddelerin ve yarı mamüllerin, kalite politikamız gereğince ISO 9000 standartlarında olmalarına özellikle dikkat etmekteyiz. Üretimin ilk aşamalarından biri olan satınalma sürecindeki tüm hammadde ve yarı mamüller belirli testlere tabii tutulmakta, test aşamalarını geçen hammadde ve yarı mamüller üretim sürecine dahil edilmektedir. Son şeklini alan ürünlerimiz yine ar-ge departmanı çalışanları tarafından dayanıklılık ve sızdırmazlık gibi bir takım testlere tabii tutulmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek için üretimin tüm süreçlerinde kaliteyi temel ilkesi edinmiş firmamız, sahip olduğu ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm üretim ve yönetim süreçlerinde uygulamaktadır.

Yel Teneke, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla, çevreci hizmet anlayışı ve uyguladığı yenilikçi tekniklerle kalitesinin yanı sıra güvenilirliğini de kanıtlamış bir teneke kutu imalatı firmasıdır.